Top 50

 NameIndexNo winsTop 5Top 10Top 20Top 50
1André Collins7240214162134
2Graeme Solomon6296215171820
3Graham Monteith614417162224
4Mynhardt Marais568817142222
5Stefan Hugo5016512131418
6Hank McGregor50041112131313
7Donnie Malherbe490409121419
8Chris de Waal47880032131
9Gerhard Beukes434402101425
10Paul Marais40280581618
11Edgar Boehm (Jnr)401201121619
12JT Basson39202771324
13Robert Herreveld36926891011
14Nico Viljoen34800681112
15Jacques Theron32643671011
16Lance King31601791111
17Lionel Ekermans31440041027
18Heinrich Schloms30160581314
19Sunley Uys2936367910
20Roelof van Riet29322481215
21Michael Cheesman290835799
22Greg van Heerden27960051321
23Robert Clegg2704166812
24Bennie Reynders2536047811
25Gert van Deventer2472035912
26Chris van Deventer24400371012
27Greyling Viljoen232413688
28Julius Andrag2264000814
29Mark Perrow217615666
30Graham Bird214003557
31Eduard le Roux2092045912
32Richard von Mansberg209202479
33Henk Watermeyer2076024710
34Chris Dreyer2068168910
35Daniel Conradie2000004610
36Willem van Riet195216788
37Enslin van Riet19160371015
38Louw Malherbe190403357
39Louw van Riet1900025811
40Chris Greeff1868134810
41Jannie Malherbe186035557
42Angus McIntosh183600778
43Eugene vd Westhuizen182400269
44Antony Steven1824001612
45Pierre vd Merwe172801478
46Herman Kotze171601177
47Giel van Deventer1704011617
48Peter Cole170002468
49Daan du Toit167601369
50Pierre-Andre Rabie166802557

‘**Die indeks word kumulatief bereken volgens ‘n formule wat die verhouding van die roeier se tyd tot die wentyd vir elke keer wat die marathon voltooi is in aanmerking neem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *