Top 50

 NameIndexWinsTop 5Top 10Top 20Top 50
1André Collins7276214162134
2Graeme Solomon6540215171921
3Graham Monteith624817162224
4Mynhardt Marais572817142222
5Stefan Hugo5024512131418
6Hank McGregor50081112131313
7Donnie Malherbe491609121419
8Chris de Waal47920032131
9Paul Marais44160691719
10Gerhard Beukes439602101425
11Edgar Boehm (Jnr)402001121619
12JT Basson39362771324
13Robert Herreveld37046891011
14Nico Viljoen34960681112
15Heinrich Schloms32960591415
16Jacques Theron32803671011
17Lance King31681791111
18Lionel Ekermans31480041027
19Greg van Heerden29760051322
20Sunley Uys2944367910
21Roelof van Riet29322481215
22Michael Cheesman291235799
23Robert Clegg2712166812
24Gert van Deventer2632035913
25Bennie Reynders2548047811
26Chris van Deventer24600371012
27Greyling Viljoen233613688
28Julius Andrag2272000814
29Chris Dreyer2272168910
30Mark Perrow218815666
31Louw van Riet2180026912
32Graham Bird215603557
33Eduard le Roux2108045912
34Richard von Mansberg210402479
35Henk Watermeyer2088024710
36Daniel Conradie2004004610
37Willem van Riet196016788
38Enslin van Riet19200371015
39Louw Malherbe190803357
40Chris Greeff1872134810
41Eugene vd Westhuizen187200269
42Jannie Malherbe186835557
43Angus McIntosh185200778
44Daan du Toit1832013610
45Antony Steven1824001612
46Pierre vd Merwe174001478
47Herman Kotze173201177
48Ernest van Riet172400479
49Peter Cole171202468
50Giel van Deventer1704011617

‘**Die indeks word kumulatief bereken volgens ‘n formule wat die verhouding van die roeier se tyd tot die wentyd vir elke keer wat die marathon voltooi is in aanmerking neem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *